Follixin – niewątpliwy gigant wśród preparatów na włosy! Sprawdź juz dziś!

Łysienie stanowi tematem wielu mężczyzn, nie właśnie w dojrzalszym wieku. Czasami wywiad z grupą włosów pojawia się i u pań i zupełnie nie są to jednostkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla gości, ale nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą z niego użytkować także panie. Jego skład został tak dobrany, że funkcjonuje na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie odkłada się nie jedynie na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, a i wyraźnie poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z ciągiem lat procesy metaboliczne przebiegające w roli głowy zatrzymują się coraz mniej funkcjonalne, przez co system nie radzi sobie z prawym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sytuacje jest najpierw osłabianie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niedługim czasie zamienia się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem działa oraz w środowisko traconych włosów nowe włosy rosną w niezmiernie niższym rozmiarze. Owłosienie głowy zatrzymuje się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na brzegu jesteśmy bez włosów również nie jest obecnie powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o własne wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a najlepiej w jego trakcie. Spożycie dużej ilości płynów już po połknięciu tabletki jest szczególnie wskazane.

W prostej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zobaczyć po około 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej kapsułki. Dawanie większych dawki preparatu nie stanowi w stopniu powiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

Goji-Berry 500

Flexin-500