Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinkom z najlepszych oraz najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście oraz przyciąga pozytywną energię.

Świeca realizowana jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z wyjątkowo bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału obowiązkowa istnieje dodatkowo odpowiednia formuła, która stanowiła wykorzystywana tylko w starożytności; to wyjątkowe zaklęcie ochronne, które posiada ochraniać przed niekorzystną aurą z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest życie wielowymiarowe. Nie właśnie chroni przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa sporą pracę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest bardzo trudne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy tylko skupić się na planie, który potrzebujemy spełnić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active Plus