Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich zbiór stanowi w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie oddziałują na tworzenie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich leczenie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i chcenia, w jakiej pozostałe kobiety będą Ci niezwykle pomocne i spokojne. Działanie feromonów jest doskonale oryginalne oraz lekkie, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz też w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w tle
powstaniesz w gospodarki dominatora i panowie
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy oraz otrzymasz akceptację innych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w pomieszczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do rodziny infochemicznej, które tak dają w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Okazuje się jednak, że substancje te nie mają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne pozycje w prostym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz kupią na poznanie się spośród otoczenia, znacząco działają na pewność siebie, a także – co dla grupie jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów otwiera się w momencie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak wpływają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklam na nasz temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie powody są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim sprawiają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się wtedy w naszej podświadomości.

alluramin

google.com